Контакти

Головна

Меблевий сектор

Тому набутий нами в секторі досвід генерування системних рішень відповідно до виробничих умов наших прямих клієнтів сприяє нашій компанії в розробці високоефективних товарів для виготовлення поролонових та технічних поліуретанових деталей в меблевому та офісному секторі.

Змазки для форм

Це наші товари з водним носієм чи носієм-розчинником, які ми розробили з метою попередження деформації виробів, виготовлених з такої сировини як гнучкий поролон, HR, віско еластик, інтегральна шкіра, еластомер тощо, під час їх вилучення з прес-форм. Це надає нашим партнерам конкурентні переваги з плані підприємницької діяльності завдяки коефіцієнту використання. Наші товари не пошкоджують та не забруднюють прес-форми.

 

Відповідно до конкретних потреб наших клієнтів ми можемо розробляти спеціальні формули, щоб надати поверхні виробу глянцевого або матового вигляду.

Основні властивості

Суха шкіра

Мокра шкіра

Глянець, напівблиск

Мат, напівмат

М'яка/середня/тверда плівка

Низька витрата

Простота у використанні

Економічність

Гладкість поверхні

Не забруднює навколишнє середовище

Рідкі барвники

При виготовленні різнокольорових блочних пінопластів кольори для різних видів піни використовуються під технічним ідентифікаційним кодом. Спосіб зв'язування та розподілення кольору по поролоновій піні має велике значення. Експлуатаційні характеристики пінополіуретану ні в якому разі не мають змінюватися. Компанія Altug хімія забезпечує такі властивості лакофарбової продукції. Вони повністю адаптуються до відповідної PU-системи та сприяє тому, щоб виробничі процеси проходили якомога найгладше і найефективніше. Висока сумісність з поліефірними чи поліефір-поліуретановими системами. Не містить фталати.

 

Для всіх типів ПУ до поліолу можна застосувати автоматичне дозування, а також можна безпосередньо підмішати ці барвники. Формула кольорів розробляється згідно зі стандартною системою кольорів RAL Pantone або налаштовується індивідуально відповідно до побажань наших клієнтів.

 

За необхідності можна додати анти-УФ речовини.

Основні властивості

Показує відмінну сумісності з усіма поліуретановими системами

Оптимальна дисперсія пігменту завдяки сучасному дисперсному обладнанню

Висока потужність фарбування

Не пошкоджує форму готового продукту

Ідеальне дозування та реологічні властивості

Не мігрує

Висока світлостійкість

Коефіцієнт використання між 1% до 5%

Висока термальна стабільність

Індивідуальне виробництво для клієнта

Фарби IMP для внутрішньої поверхні форм

Ця спеціально розроблена група товарів наноситься на внутрішню поверхню прес-форми, призначеної для виробництва поліуретану, до якого було попередньо застосована змазка для форми. Матеріал забезпечує додатковий фізичний та естетичний захист продукту, запобігаючи утворенню муару та поверхневих дефектів, які можуть виникнути на стадії реакції виробу, вилучуваного із прес-форми.

 

Фарби для внутрішньої поверхні прес-форми значно знижують термін готовності до фарбування та час застосування. Крім того, усуваються дефекти у самій формі, що дозволяє надати деталі бажаний ефект та властивості.

 

На вимогу наших клієнтів їх формула може розроблятись на водній основі або на основі розчинників.

 

Наші товари на основі розчинників виготовляються у вигляді концентрату. Якщо клієнт має таку потребу, їх можна  розводити розчинником İMP 0019.

 

Формула кольорів розробляється згідно зі стандартною системою кольорів RAL Pantone або налаштовується індивідуально відповідно до побажань наших клієнтів.

Переваги

  Відмінна світлостійкість

Відмінне зчеплення

Швидке висихання

Висока зносостійкість

Еластичність

Необмежений вибір кольору

Сфери застосування

Садові меблі, крісла, підлокітники і спинки

Медичне застосуваннята технічні деталі

Допоміжні товари

Засоби для підготовки форм.

Очищувачі для форм та деталей.

ALTUĞ KİMYA

Тел: +90 (212) 855 98 86

Факс: +90 (212) 855 98 84

Gaziantep: +90 (342) 235 25 46