Контакти

Головна

Сектор автомобілебудування

Роблячи вклад в виробничі процеси наших клієнтів, дослідження нашої досвідченої технічної та науково-дослідницької команди дозволяють генерувати системні рішення, що задовольняють умовам цих процесів. Тому досвід, який ми здобули в секторі, сприяє нам в розробці товарів для високопродуктивних поліуретанових та технічних деталей для автомобільного сектору.

Змазки для форм

Змазки для форм - це речовини з носіями на водній основі або на основі розчинників. Вони забезпечують легке відокремлення виробів, що виготовляються з гнучкого поролону TDI та MDI, інтегральної шкіри, жорсткий, напівжорсткий ПУ, Rim, SRim, LFI, Honey Comp., еластомер та фенольна повсть тощо  з прес-форм, не спричиняючи при цьому деформації виробів. Це надає нашим партнерам конкурентні переваги з плані підприємницької діяльності завдяки коефіцієнту використання. Наші товари не пошкоджують та не забруднюють прес-форми.

 

Відповідно до конкретних потреб наших клієнтів ми можемо розробляти спеціальні формули, щоб надати поверхні виробу глянцевого або матового вигляду.

Основні властивості

Суха шкіра

Мокра шкіра

Глянець, напівблиск

Мат, напівмат

М'яка/середня/тверда плівка

Низька витрата

Простота у використанні

Економічність

Гладкість поверхні

Не забруднює навколишнє середовище

Рідкі барвники

Це рідка фарба на основі високоміцної водної дисперсії органічних та неорганічних пігментів в носіях, що мають високу сумісність з поліестерними або поліефірно-поліуретановими системами. Використовується для того, щоб надати поліуретану бажаного кольору. Наші рідкі барвники не містять фталати. В залежності від ваших потреб у використовувані поліуретанові системи до поліолу можна додати від 0,5% до 5%.

Для всіх типів ПУ до поліолу можна застосувати автоматичне дозування, а також можна безпосередньо підмішати ці барвники. Формула кольорів розробляється згідно зі стандартною системою кольорів RAL Pantone або налаштовується індивідуально відповідно до побажань наших клієнтів.

 

Також є можливість розробляти формули з додаванням високоефективних УФ-стабілізаторів для того, щоб найдовше відстрочити настання ефекту пожовтіння для всіх відтінків кольору, що трапляється через дію світла і тепла.

Основні властивості

Показує відмінну сумісності з усіма поліуретановими системами

Оптимальна дисперсія пігменту завдяки сучасному дисперсному обладнанню

Висока потужність фарбування

Не пошкоджує форму готового продукту

Ідеальне дозування та реологічні властивості

Не мігрує

Висока світлостійкість

Коефіцієнт використання між 1% до 5%

Висока термальна стабільність

Можливість дозування за допомогою стандартних дозувальних установок

Не містить важкі метали та фталати

Індивідуальне виробництво для клієнта

Сфери застосування

Автомобільна ПУ Інтеграл

Автомобільна ПУ RIM

Автомобільний гнучкий поролон PU

Автомобільний PU-S-RIM

Автомобільна PU жорстко-гнучкі

Автомобільний еластомерний килимок PU

Ізоляційний жорсткий PU

Ізоляційний напівжорсткий PU

Фарби IMP для внутрішньої поверхні форм

Ця спеціально розроблена група товарів наноситься на внутрішню поверхню прес-форми, призначеної для виробництва поліуретану, до якого було попередньо застосована змазка для форми. Матеріал забезпечує додатковий фізичний та естетичний захист продукту, запобігаючи утворенню муару та поверхневих дефектів, які можуть виникнути на стадії реакції виробу, вилучуваного із прес-форми.

 

Фарби для внутрішньої поверхні прес-форми значно знижують термін готовності до фарбування та час застосування. Крім того, усуваються дефекти у самій формі, що дозволяє надати деталі бажаний ефект та властивості.

 

На вимогу наших клієнтів їх формула може розроблятись на водній основі або на основі розчинників.

 

Наші товари на основі розчинників виготовляються у вигляді концентрату. Якщо клієнт має таку потребу, їх можна  розводити розчинником İMP 0019.

 

Формула кольорів розробляється згідно зі стандартною системою кольорів RAL Pantone або налаштовується індивідуально відповідно до побажань наших клієнтів.

Переваги

  Відмінна світлостійкість

Відмінне зчеплення

Швидке висихання

Висока зносостійкість

Еластичність

Необмежений вибір кольору

Сфери застосування

Автомобільна ПУ Інтеграл

Автомобільна ПУ RIM

Автомобільний гнучкий поролон PU

Автомобільний PU-S-RIM

Автомобільна PU жорстко-гнучкі

Автомобільний еластомерний килимок PU

Ізоляційний жорсткий PU

Ізоляційний напівжорсткий PU

Допоміжні товари

Засоби для підготовки форм.

Звуковідбивач / анти-писк.

Очищувачі для форм та деталей.

ALTUĞ KİMYA

Тел: +90 (212) 855 98 86

Факс: +90 (212) 855 98 84

Gaziantep: +90 (342) 235 25 46